Menü Bezárás

Tanulóink

Az aktuális tanévben nálunk tanuló gyerekek névsora:

Tác:

  1. osztály: Vargáné Juranovics Beáta of.

Csákvári Lilla

Fügedi Berill

Füri Dóra Fanni

Horváth Dominik Balázs

Kerkuska Gergely

Kiss Olivér Bálint

Major Levente

Márton Eliza Gréta

Mészáros-Szalay Márk

Pinke Zalán

Reznyák Bianka Kitti

Schveighardt Edgár Turul

Simon Géza

Szauter Lelle

Szigeti Ferenc

Trenka Máté

Veres Beatrix

 

  1. osztály: Vargáné Képli Erzsébet of.

Burián Leila Anna

Herczeg Mihály Tamás

Jónás Kristóf

Kánya Lara Mária

Kugler Kinga Judit

Loránt Balázs

Lóránt Viktor

Pavlik Patrik József

Pintér Erik

Szelle Bence

Szilágyi Viktor Norbert

Vágner Liza

 Varga János

Veres Csenge

Zsobrák Botond

 

  1. osztály: Jánosáné Horváth Gyöngyi of.

Csákvári Dorka

Dörner Erzsébet

Horváth Zalán Gábor

Jónás Tamás

Kósa Péter

Mészáros-Szalay Martina

Papp Endre

Reznyák Tamás

Vigh Veronika

 

  1. osztály: Horváth Tamásné of.

Bozsoki Míra Liliána

Bögyös Virág

Böjtös Boldizsár Pál

Csősz Csaba

Hermann Dorina

Horváth Panka

Kókán Nimród Imre

Kovács Krisztián

Lantos Larissza

Lóránt Kristóf Endre

Nagy Gergő

Pataki Kata

Sinkó Virág Terézia

Szauter Emese

Veszelovszki Réka

Vörös Szófia Kíra

 

  1. osztály: Suskáné Sztik Szilvia of.

Bényei Aletta Laura

Burián Luca Antónia

Csákvári Máté Dominik

Csehák Botond

Fekete Milán

Földi Liliána

Horváth Ágnes

Jeszkel Szófia

Jónás Laura

Király Virág

Kiss Abigél Anna

Kiss Imre

Kiss Orsolya

Kovács Vince Máté

Magyaródi Noémi Ilona

Sós Dóra

Sugár Alexandra

Suska Áron

Szenyéri Nóra

Szép Attila Marcell

Szimander Gergő

Török Marcell

Trenka Emma

Varga Nelli

Virág Balázs Gergő

Vörös Roland Kristóf

 

  1. osztály: Knitlhoffer Mária of.

Bényei Gerda Nikolett

Bocsor Zoltán

Csörgő Endre Levente

Dallos Mirkó Benedek

Földi Zsolt Krisztián

Gellén Zsolt Patrik

Hajnal Ramóna

Jeszkel Panna

Kánya Dzsenifer Gréta

Kasos Luca

Kovács Laura

Murzsa Attila

Papp Regina

Paul Marina Virág

Szelle Viktória

Veszelovszki Villő

 

  1. osztály: Kicsi Edina of.

Abelovszky Bence

Bozsoki Hanna Martina

Czikrák Barnabás

Csáder Dominik

Csizik Milán

Fésű Emma

Jónás Ferenc

Kiss Levente Balázs

Nagy Bianka

Pataki Virág

Pintér Tamás

Sebestyén Renáta

Szabó Martin

Ujfalusi Sára

 

  1. osztály: Horváthné Meggyesi Edit of.

Hermann Zsombor

Horváth Fruzsina

Jónás Bettina

Kasza Roland Lajos

Murzsa Anasztázia

Pajor Attila

Papp Jázmin

Seregély Kristóf

Szabó Gergő

 

Csősz:

Nagy Miklós Imréné of.

  1. osztály:

Acsai Anna

Jónás Olívia

Kardos Nikoletta Melinda

Nagy Kira Katalin

Psóra Barnabás

Rózsa Sándor Dávid

Tóth Kristóf

  1. osztály:

Bor Krisztián

Hegedüs Ferenc Krisztián

Ravaszdi István Erik

Szabó Krisztián János

Szabó Valentina

  1. osztály:

Loránt Laura

Rózsa Hajnalka